Durys 3X Pekano riešutas

Durys 3X Pekano riešutas

83
Įmonė:
Danga:Ekofaneruotė
Medžiaga:Ekofaneruotė, Pušies masyvo, MDF
Karkasas:Pušies masyvo, MDF
Spalva:pekano riešutai
Durų tipas :kurčias
Išmatavimai:600x2000х35, 700x2000х35, 800x2000х35, 900x2000х35
Spalva sprendimas:
Aprašymas:

Apdaila:

Ekofaneruotė – sluoksniuotos struktūros šiuolaikinė medžiaga iš plastiko. Durų Ekofaneruotė nauja danga (polipropileno plėvelė) pagaminta Vokietijoje, Miunchene, išorės apdaila maksimaliai atitinka natūralią faneruotę, bet pasižymi kokybiškesnėmis eksploatacinėmis savybėmis, nusidėvėjimo ir smūgio atsparumo rodikliais. Praktiškai nesusitrina. Didžiausias privalumas – ekologiškai švari. Be to, Ekofaneruotė atspari ultravioletiniams spinduliams, nepraranda spalvos ir nereikalauja specialios priežiūros.

Pjautinės medienos gaminiai:

Stakta turi apvados išdrožą (Teleskopinė sistema)

Teleskopinis apvadas statomas pagal ypatingą technologiją ir nereikalauja papildomo tvirtinimo, kas ne tik greitina montavimo procesą, bet ir sudaro galimybę negadinti medžiagos vinimis, bei nuslėpti sienos nelygumą.

Durų Profil Doors privalumai:

  • Ekofaneruotė neišdega nuo saulės spindulių; nėra įvairių tonų, t.y. dangos spalva idealiai sutampa nepriklausomai nuo durų partijos ir pagaminimo datos.
  • Skirtingai nuo natūralios faneruotės, Ekofaneruotės danga nepleišėja, neskyla ir nesisluoksniuoja.
  • Ekofaneruotė yra ekologiškai saugi; durų danga yra atspari chemijos poveikiui, t.y. duris galima plauti plovimo priemonėmis, įskaitant chloro tirpalą.
  • Ekofaneruotė (polipropilenas), skirtingai nuo PVCH (polivinilchlorido), neturi žalingų sveikatai medžiagų (fenolis, farmaldegidas ir t.t.).
  • Polipropileno lydimo temperatūra, skirtingai nuo PVCH (nuo 90 laipsnių) yra virš 180 laipsnių. Tai yra, esant ilgam saulės spindulių ar šildymo įtaisų poveikiui polipropilenas nepraranda savo savybių, o PVCH pradeda „duoti foną“ (kaitinimo metu žalingos chemijos medžiagos pradeda išsiskirti į orą), bei praranda savo savybes (gali pasikeisti spalva, atsiklijuoti).
  • Durų gamybai naudojami specialūs dviejų komponentų klijai, kurie visiškai nesilydo. Tai yra, skirtingai nuo daugumos gamintojų, kurie naudoja klijų lydalą (kaitinimo temperatūra nuo 80 laipsnių), mūsų durys yra apsaugotos nuo plėvelės nusiklijavimo ar jos kreivinimo.

Karkasas:

Durų ramsčiai pagaminti „Sendvičių“ principu (MDF+pušies masyvas), kas priduoda konstrukcijai maksimalų standumą. Naudojamas LVL tašas – kompozitinė medžiaga natūralios medienos masyvo pagrindu, sustiprinta pagal specialią technologiją. Gaunasi vienarūšė medžiaga be vidaus defektų. LVL tašas turi aukšto atsparumo savybes, kurios nesikeičia per visą jo ilgį. Be to, ši medžiaga nereaguoja į išorės sąlygų pasikeitimą (temperatūra, drėgnumas) bei yra atspari aktyvioms cheminėms medžiagoms.