1Z Pilkas Kroskutas

1Z Pilkas Kroskutas

170
Įmonė:
Danga:Ekofaneruotė
Medžiaga:Ekofaneruotė, Pušies masyvo, MDF
Karkasas:Pušies masyvo, MDF
Spalva:Pilkos Kroskut
Durų tipas :kurčias
Išmatavimai:600x2000х44 700x2000х44 800x2000х44 900x2000х44
Spalva sprendimas:
Aprašymas:

Profilinės serijos Z durys – didelis vidaus durų karkasinių modelių pasirinkimas. Paprastai karkasinės durys užpildytos įvairiais užpildais priklausomai nuo jų paskirties ir tipo. Konstrukcijos pagrindas – pušies masyvo rėmas ir MDF, kas garantuoja bendrą durų varčios atsparumą.

Profil Doors gamintojo Z serijos ypatybė yra varčios apdaila iš aliuminio, apdirbto ekskliuzyvine vokiečių gamybos medžiaga, kuri apveda durų šonus papildoma apsauga nuo pažeidimų ir kuri dizaino atžvilgiu priduoda galutinę išvaizdą durų varčiai. Tokių elementų suderinimo dėka karkasinės durys yra labai lengvos ir tvirtos, kas žymiai padidina jų tarnavimo laiką ir palengvina jų naudojimą. Priklausomai nuo stiliaus ir pasirinkimo, Z serijos durų apdailai galima naudoti įvairius dangos ir stiklo variantus.

Visi durų Profil Doors Z modeliai yra pilnai sukomplektuoti. Durys parduodamos su gamykline įleistine spynai ir komplektuojama itališka furnitūra – durų rankenos DND Martinelli (Italijos gamintojas), 2 paslėpti vyriai ir AGV spynos (Italijos gamintojas). Unikalių vyrių dėka duris galima reguliuoti visomis 3 koordinatėmis.

Gali būti įvairių spynų variantai – su fiksatoriais ar su cilindrais.